Načítám Akce

Uplynulé Akce

Akce Search and Views Navigation

Akce Views Navigation

Únor 2018

Okresní přebor I. tř.

25.2.2018 @ 18:00 - 21:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

Sokol Rakovník "A" - KST Rakovník "E"

Zobrazit více »

Březen 2018

Okresní přebor I. tř.

02.3.2018 @ 17:30 - 20:30
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "E" - Sokol Janov

Zobrazit více »

Okresní přebor I. tř.

09.3.2018 @ 17:30 - 20:30
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "E" - Sokol Lány "C"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 2. tř.

10.3.2018 @ 10:00 - 13:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "D" - Sokol Lány "B"

Zobrazit více »

III. liga

10.3.2018 @ 15:00 - 18:00
ZŠ Rakovského, Rakovského 3136
Praha, Česká republika
+ Google Mapa

Slavoj Praha - KST Rakovník "A"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

10.3.2018 @ 17:00 - 20:00
ZŠ Březnice Březnice, Česká republika + Google Mapa

SK Březnice - KST Rakovník "B"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

10.3.2018 @ 17:00 - 20:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "C" - TTC Slovan Kladno

Zobrazit více »

III. liga

11.3.2018 @ 10:00 - 13:00
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1
Praha, Česká republika
+ Google Mapa

SF SKK El Niňo Praha "E" - KST Rakovník "A"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

11.3.2018 @ 10:00 - 13:00
Kryt CO, Poděbradova 3215
Kladno, Česká republika
+ Google Mapa

TTC Kladno "B" - KST Rakovník "B"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

11.3.2018 @ 10:00 - 13:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "C" - Slavoj Obecnice

Zobrazit více »

Krajská soutěž 2. tř.

11.3.2018 @ 16:00 - 20:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "D" - Sokol Roztoky "B"

Zobrazit více »

Okresní přebor I. tř.

18.3.2018 @ 10:00 - 13:00
Sokolovna Nesuchyně, Nesuchyně
Nesuchyně, Česká republika
+ Google Mapa

Sokol Nesuchyně - KST Rakovník "E"

Zobrazit více »

III. liga

24.3.2018 @ 14:00 - 17:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "A" - ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

24.3.2018 @ 17:00 - 20:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "B" - Sokol Králův Dvůr

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

24.3.2018 @ 17:00 - 20:00
Sokolovna Mníšek p.B., Dobříšská 52
Mníšek pod Brdy, Česká republika
+ Google Mapa

Sokol Mníšek p.B. - KST Rakovník "C"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 2. tř.

24.3.2018 @ 17:00 - 20:00
U Plovárny 171, U Plovárny 171
Slaný, Česká republika
+ Google Mapa

STC Slaný - KST Rakovník "D"

Zobrazit více »

III. liga

25.3.2018 @ 10:00 - 13:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "A" - Sokol Vodňany

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

25.3.2018 @ 10:00 - 13:00
Sokolovna Hředle, Hředle 220
Hředle, Česká republika
+ Google Mapa

Sokol Hředle - KST Rakovník "C"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 2. tř.

25.3.2018 @ 10:00 - 13:00
Sokolovna Buštěhrad, Sokolská 291
Buštěhrad, Česká republika
+ Google Mapa

Sokol Buštěhrad - KST Rakovník "D"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

25.3.2018 @ 13:00 - 17:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "B" - TJ Chaloupky

Zobrazit více »
+ Export Events