Načítám Akce

Uplynulé Akce

Akce Search and Views Navigation

Akce Views Navigation

Leden 2018

Krajská soutěž 2. tř.

27.1.2018 @ 17:00 - 20:00
Sokolovna Nižbor, Nižbor
Nižbor, Česká republika
+ Google Mapa

Sokol Nižbor - KST Rakovník "D"

Zobrazit více »

III.liga

28.1.2018 @ 10:00 - 13:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "A" - Jiskra Domažlice   Plakát ve formátu PDF:

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

28.1.2018 @ 10:00 - 13:00
Kryt CO, Poděbradova 3215
Kladno, Česká republika
+ Google Mapa

TTC Kladno "B" - KST Rakovník "C"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

28.1.2018 @ 13:00 - 17:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "B" - Sokol Hředle

Zobrazit více »

Krajská soutěž 2. tř.

28.1.2018 @ 14:00 - 17:00
Masarykova 16, Masarykova 16
Rudná, Česká republika
+ Google Mapa

Sokol Rudná - KST Rakovník "D"

Zobrazit více »

Okresní přebor I. tř.

28.1.2018 @ 18:00 - 21:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

Sokol Rakovník "B" - KST Rakovník "E"

Zobrazit více »

Únor 2018

Okresní přebor I. tř.

02.2.2018 @ 17:30 - 20:30
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "E" - Sokol Hředle "B"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 2. tř.

10.2.2018 @ 10:00 - 13:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "D" - SK Pšovlky

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

10.2.2018 @ 17:00 - 20:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "B" - Sokol Příbram "B"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

10.2.2018 @ 17:00 - 20:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "C" - KK Rakovník

Zobrazit více »

Okresní přebor I. tř.

11.2.2018 @ 10:00 - 13:00
ZŠ Čistá, Čistá
Čistá, Česká republika
+ Google Mapa

TJ Čistá - KST Rakovník "E"

Zobrazit více »

Okresní přebor I. tř.

16.2.2018 @ 17:30 - 20:30
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "E" - Sokol Olešná

Zobrazit více »

Krajská soutěž 2. tř.

24.2.2018 @ 10:00 - 13:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "D" - TSM Kladno

Zobrazit více »

III. liga

24.2.2018 @ 15:00 - 18:00
Tyršova 208, Tyršova 208
Studená, Česká republika
+ Google Mapa

Sokol Studená - KST Rakovník "A"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

24.2.2018 @ 17:00 - 20:00
Kryt CO, Poděbradova 3215
Kladno, Česká republika
+ Google Mapa

TTC Slovan Kladno - KST Rakovník "B"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

24.2.2018 @ 17:00 - 20:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "C" - Sokol Králův Dvůr

Zobrazit více »

III. liga

25.2.2018 @ 10:00 - 13:00
Spolkový dům Zruč n.S., 5.května 510
Zruč nad Sázavou, Česká republika
+ Google Mapa

SKC Zruč n.S. TENNISLINE - KST Rakovník "A"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

25.2.2018 @ 10:00 - 13:00
ZŠ Obecnice, Obecnice 255
Obecnice, Česká republika
+ Google Mapa

Slavoj Obecnice - KST Rakovník "B"

Zobrazit více »

Krajská soutěž 1. tř.

25.2.2018 @ 10:00 - 13:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "C" - TJ Chaloupky

Zobrazit více »

Krajská soutěž 2. tř.

25.2.2018 @ 16:00 - 19:00
Sokolovna Rakovník, Tyršova 733
Rakovník, 26901 Česká republika
+ Google Mapa

KST Rakovník "D" - Sokol Unhošť

Zobrazit více »
+ Export Events